Keresés

Aktív témák

  • Memphis

    tag

    Nekem Datanet ADSL-em van és eddig hiba vagy panaszra ok nincs (1,5 éves)
    de szerintem többi szolgáltató sem lehet rossz.itt csak 1-ről van szó NE UPC-t :DDD

    Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

  • Memphis

    tag

    válasz azzio #15 üzenetére

    Nem az unokatesó volt szobatársának az unokaöccse hanem egy jó és közeli haveromnak van chelloja és használtam is nála meg próbáltam vele játszani neten és folyton szakadt.és nekem nagyon KIRÁLY a netem.lehet neked chellod van és ezért lázadsz itt de szerintem elég vicces.mert attól még hogy nem chellom van még kiindulhatok azokból az infokból amiket hallottam és amit tapasztaltam.ha te megakarsz tudni valamit valamiről megkérdezed az emberek véleményét és nem csak olyan fog irni akinek az van amire kiváncsi vagy hanem olyan is aki használt már de csak futólag vagy csak olvasott róla vagy csak simán hallotta egy haverjától.Ezért kell olvasni és eldönteni hogy megfogadom a tanácsot vagy nem és nem elkezdeni itt pattogni hogy : neked nem is chellod van brühühühü

    Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

Aktív témák