Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz MasOyama #29 üzenetére

    Nem egészen. Szóval tulképp nem. Ebbe nem akarok bővebben belemenni, max priviben. De elvégeztem az egyetemet annak rendje és módja szerint. :D (Nyugi, nem én vagyok az az emberke, aki - állítólag - körözés alatt állt Szegeden évek óta, és mikor elfogták, épp a jogi karra járt... Komoly, hír volt a Délmagyarban egyszer... :Y )

    Viszont ha feljelentősdi van a dologban, akkor mindenképp büntetőssel foglalkozó emberke kell elsősorban, és azok közül kell olyat keresni, aki tudja, mi fán terem a szgép és az internet. Úgy tűnik, ez nem is annyira egyszerű dolog... :U

    Jerry311: Szívesen, máskor is. Mindig behalok azon, hogy a ''jogszabály nem ismerete nem mentesít'', közben meg honnan tudná az, akinek nincs jogász ismerőse, merre hány méter... :((( Ingyenesen a jogszabályok is csak a magyarorszag.hu-n vannak fenn, de abban meg macerás keresni, és mindig csak a hatályos van ott. Na ezt jobban csinálják nálunk a nyugatabbi népek, franciáknál és németeknél fent van minden az utolsó szóig, és könnyen kereshető ráadásul...

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák