Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Revoltek #234 üzenetére

    Idén áprilisig nekem is a leggyorsabb vezetékes netem 20-as VDSL2 volt a Telekomtól. A 30-as már nem ment mert 1200 méterre vagyok a DSLAM központtól. Arra akartak nekem IPTV-t eladni, és akkor még három STB-s SAT TV volt. De egyfelől - bár a 20-at mindig hozta -, már önmagában a net is kevésnek számított, másfelől MAX 1 HD Stream mehetett volna, és az is 8-10 Mbps-ot vett volna le az egyébként is a Steames életvitelhez mérten csekélyke sebességből.

    Aztán jöttek az inviteles ügynökök, és sikeresen beszerveztek :D A céggel korábban több mint 8 évig volt kapcsolatom, szóval nem volt ismeretlen számomra, csak annyi volt a változás, hogy elhozták azt a technológiát, amit 10+ évvel korábban a debreceni nagyvárosi előfizetők élvezhettek leginkább csak a megyében, a kábelnetet.

    Az ED3-mal sok jóság érkezett, 3x gyorsabb Internet, a DKTV 1080i-s FHD a lakásban lévő összes erre alkalmas tévékészülékén úgy nyújtotta a remek minőséget, hogy közben nem vett le semmit a sebességből, és a telefon 1200 Ft-os havidíja korlátlan vezetékes telefonálást biztosított. Szóval ezért váltottam.

    Jelenleg a három tévéből, kettőn van DKTV. Az első STB ingyenes, a másodikat cseréltettem Invitel CA modulra, aminek a havidíja 690 Ft/hó. A harmadik TV-n pedig ingyenes megy az analóg adás.

    Most elkezdték húzni a városban is az optikát (UPC), de más cégek is pályázhatnak. Most minden bizonnyal egy szoros verseny fog kialakulni.

Új hozzászólás Aktív témák