Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz shteer #47859 üzenetére

    He? Csávókám magával végzett mert más a hülye? Nooormális? Nem hiszem el, hogy nem lett volna valami megoldás erre az egyébként szerintem is vérlázító és égbekiáltó igazságtalanságra. Mondjuk nem ismerjük az ügyet fasz tudja mi volt ott még. De nézzük racionálisan a dolgot. A bíró megrántja a vállát és leszarja, az nyugodtan alszik. Néhány ellenzéki politikusnak menetrend szerint habozni fog a szája pár napig/hétig meg kórusban orbánozni és diktatúrázni fognak de a szereplési vágyaik kielégítésén kívül őket sem érdekli cseppet sem ez az egész. Gyakorlatilag mindenki közömbös lesz az üggyel kapcsolatban mert az embereknek megvan a maguk problémája. Ember meg jól kikúrt magával a feleségével a szeretteivel. Ő halott a szerettei meg szenvednek mint a dög. Good job! :W Remélem legalább gyerekei nem voltak. Ilyen hülyeséget csinálni de tényleg. Fogcsikorgatva leültem volna három évet majd nemzetközi bíróságon szétpereltem volna orbániát olyan szemérmetlenül vastag kártérítést követelve amiből még az unokám is megélt volna. De ez így mire volt jó? Két hét múlva mindenki elfelejti az egészet. Egy mentálisan labilis ember beteg cselekedete volt semmi több. Ez a véleményem.
    Mondjuk az ítélet is egy vicc. Telefonos fenyegetésért 3év? És ha én azt mondom telefon, hogy az éj leple alatt besurranok a főni (orbi) kertjébe letolom a gatyám és odaszarok a lábtörlőjére akkor életfogytiglant kapok terrorcselekménnyel való fenyegetésért? Nevetséges a magyar igazságszolgáltatás. Mondjuk ezt a saját bőrömön is megtapasztaltam már... :((( Akik meg időseket terrorizálnak vernek félholtra vagy épp szurkálnak meg kapnak ugyanígy három évet vagy még annyit se! Amit persze jó magaviseletért és egyéb dolgok miatt elharmadolnak. Bázzeg két év sem telik el és újra köztünk járnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • Gyuri27

    félisten

    válasz shteer #47859 üzenetére

    -Nekünk mutatja kend azt a fügét?
    -Csak úgy fügét mutatok.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák