Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz #15779328 #28900 üzenetére

    Sehol, a sunyi ASUS eldugja... Félnek, hogy a többi gyártó másolni fog róluk. Még a debug BIOS-okon sincs kiírva.
    Ezeket ki kell tesztelni, a legrosszabb az, hogy mindd a 2x5 értéket be kell manuálisan állítani és úgy próbálgatni a variációkat, rengeteg van sajnos.
    A RAM feszültségektől függ, hogy mi a jó RTT, mivel azok alapján training-ezi a lap is. Csak van, hogy egyik indításkor ezt training-ez, a másiknál másikat és akkor jön az, hogy pár nap után elszáll a stabilitás.

    Tegnap kihegyeztem jobban a profilt, tesztelni még nem volt időm.
    Talán még itt-ott fognék rajta, de ebbe már nem akarok több energiát fektetni, így is tetszik.
    Erre az alapra fektetve fogom elkezdeni az új 8600-ast is. A TX, SA és VDDQ elvileg ugyanez kell legyen és a RON-ok is. A többi változhat.

    Én még mindig várom az Aquatuning-ot a Chiller fitting miatt. Ugye a kis f*szok nem küldtek először, aztán 1 hónapja nem válaszolnak a mailemre. Tegnap felhívtam őket és azt mondta a pali, hogy ma majd küld mail-t, meg intéz valamit, de még semmi..
    Amit rendeltem az 1500-asé nem volt jó rá, 1-2 mm nagyobb a menet átmérő.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

Új hozzászólás Aktív témák