Új hozzászólás Aktív témák

  • NFree

    addikt

    válasz zebra_hun #26066 üzenetére

    Tegnap megint beleszaladtam az erdőbe . De mára nem azt mondom tisztul a kép de az én konfigom rettentően instabil és ez a vccsa és a tx feszeken múlik . Hol kicsivel nem megy hol nagyal sem aztán a meg kisebb el igen vagy a mégnagyobbal. Nem tudom miért . De nállam amit te használsz sa, és tx feszt egyszerűen nincs boot . Tegnap ugye kerestük a stabil xmp T meg is lett sa,1.33 tx1.45v próbáltam kicsit csípni belőlük ,de csak instabilitást kaptam . Nem tetszett a fenti beállítas a magas feszek miatt és Aida 4 pipas teszt dobta magát 15 perc után :W ma mondom csak szórakozok vele , visszább vetem az sa-t 1.28 ra tx et 1,26v ra asszem és így megint minden teszt lefutott, , tehát vagy kisebb a jó vagy a nagyobb , de amit te használsz nincs boot . jelenleg kicsit finomítottam sa 1,3v tx 1.275 és 4133 cl16 al kínzom épp. bármennyire is nem ismered ha az aida hibát dob akkor ez sem megy le real . most ott tatrok , hogy próbálom ezt kitesztelni véglegesre , de tudom ha tx 1,3vagy fölötte lesz megint fagyi vagy nincs boot :F
    most mennem kel később nézem tm5 és aida val .

    [ Szerkesztve ]

    vga

Új hozzászólás Aktív témák