Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz pohár #2528 üzenetére

    Igen ez igaz!

    már több mint 35.éve építem a PC-ket és a 35.év alatt nem kellett sok CPU-t gariztatni! Utoljára 2008.ban volt egy Q9550.es CPU amit gariztatnom kellett volna, és hát pont azt vettem kéz alól garancia nélkül :W

    Se számla, semmi papíron nem volt róla, így a gyártóval sem volt egyszerű a gari intézés, és hát akkor az a CPU több mint 1.havi fizetésembe került még így kéz alól véve is, szóval elég nagy bukó lett volna, nagy nehezen itt HA.n találtam egy illetőt aki elintézte rá a gyártói garit, de nem volt sem gyors(4.hónap) sem olcsó(akkor 30.e azért nem annyit ért mint most)

    Szóval nem merem most meg kockáztatni hogy a 300.e res 12900K-mnak neki essek csiszolni, mert amilyen szerencsém van tuti hogy úgy adódna hogy kellene a gari rá későbbiekben!

    ******************************************************************************************
    kovcsrob fenéket, nem kell hozzá semmi gép(csak a kezed zsibbad le mire végzel), mint mondtam elég egy vastag üveglap(én egy régi hűtőszekrény üveg polcát használom erre már vagy 10.éve) és 3-4.féle szemcseméretű csiszolópapír, max 1.óra alatt gyönyörűen meg lehet csinálni, olyanra mint a tükör ha a végén még rámész 3000.res polírpapírral, de felesleges is annyira tükörre csinálni, mert ha annyira csúszik kitolja maga alól az összes pasztát, jobb ha picit érdes a felület, már az 1000res polírpapír is túlzás sz.tem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák