Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz hokuszpk #23396 üzenetére

    Ezt tudjuk itt, hogy a Vcore-t oda állítjuk ahol megfelelő. Esetemben ez +40mV és órákig Y Cruncher stabil.

    Én a stílusra reagáltam, mintha vmi szekta lenne. Fanatikus baromság betegségben szenved pár egyén. Ezzel nincs is baj ha vki fanatikusa vminek, csak amikor érezhetően erőlteti a (jogos vagy nem lényegtelen) hülyeségét, az már sok.
    Én sosem erőltetem ezt a szemetet, azt vesz mindenki amit akar, de be tudom mutatni, hogy mit lehet kihozni. Minden esetben odateszem a Default értékeket, mert úgy a fair.

    Nagyon tisztelem az AMD cuccait, de ezek után lehet lealacsonyodok a tirpákok szintjére, és elkezdem szajkózni, hogy ez meg az a király.
    Igaz, a lenti kép mínusz 8 e mag, de nem 3-400W amiről brekegnek a birkái.
    30-400W meg nem hátrány, azt akarattal csinálja a tulaj, mivel van benne OC potenciál és az a célja, hogy rekordot döntsön.
    Alapesetben játéktól függően OC nélkül kb. 50-60W, OC alatt pedig akár 70-90W is lehet.
    Extrémebb esetben több is, de azt el tudja dönteni a tulaj, hogy akarja e 180-200W terhelésig hajtani.
    Itt mindent lehet, ahogyan a konkurenciánál is. Szívesen olvasom, nézem a szomszéd topikban elért szép eredményeket.
    Érdemes visszaolvasni pl a 10900k megjelenésekor íródott kommenteket. Szóról szóra ugyan ez. Károgás, brekegés, böfögés...
    Arra is reagáltam, megcsináltam ugyanazt a tesztet ami ott 230W, nálam 140W.
    Egy ilyen tesztben érdemes lenne talán bemutatni, hogy lehet azokat optimalizálni is. Sőt, túlhajtani is észszerűen.
    Mindegy, nem veled akartam kötözködni, igazából senkivel, de ezek a fanboy-kodások kiábrándítóak.

    Peace ;)

    Én múltkor banánt kaptam egy politikai cikknél, mert sokakkal ellentétben nem értettem egyet az "A" oldallal, erre rám támadt tratty taratty főf@szkalap, hogy tolom itt a "B" oldal propagandát. Visszaírtam, hogy nem vagyok sem A, sem B "okoska".
    Erre az "okoska" szóért banán. Erőszakos barom, ha vki nem A, akkor csakis B lehet.

Új hozzászólás Aktív témák