Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz TechN7ne #22848 üzenetére

    Akkor a kereskedőket most már hagyd békén a visszaküldözgetéssel, add el a cuccokat amit vettél nyomott áron és legyen ez a tanulópénz. A te hibád, ahogy írtad, ne a kereskedő(ke)t szop@sd.
    Régóta read onlyban vagyok a topikban, és minden személyeskedés nélkül egyetértek több előttem szólóval, akik szerint ez gusztustalan, amit művelsz. Visszaélés.
    Tényleg minden segítséget megkaptál itt a jelenlévőktől, és ha már átfordult ez savazásba, azt magadnak köszönheted.

    Minek kérsz még tanácsot Shkiz0-tól? Eddig hallgattál bárkire is?

    Szerintem AMD topikba se nagyon írj, mert ott se fogják elfogadni ezt a hozzáállást.
    Inkább otthon a négy fal közt tapasztald ki és ha nem tetszik, akkor se küldd vissza, add el!
    Te magad írtad KAMELOT-nak
    "Tudod hogy van ez ,saját tapasztalat az igazi :)
    Mindenki mondhat mindent ,amugy sem hallgat senki senkire ,még ha 10x írod le sem értik és megkérdezik 11. alkalomra is."..."Eén nem kérdezgetek tovább"


    Találj fel saját cpu-t és hozzá fejlessz egy alaplapot, ami minden igényed kielégíti, mert te csak az elégedetlenséged mutattad be itt. Ha az intel nem volt jó, akkor az AMD sem lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák