Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    Kis fejlemény a "DD" vizes rendszerről!

    1,39v on stabil az 5,4ghz AC a 12600K-n, legalábbis az IBT lefutott Very Highon!
    Cinebench 2024 et viszont nem tudtam meghűteni, throttlingolt a felénél elérte a 90 fokot...

    Viszont a sok jelzés ellenére, akik azt mondták hogy a 360 as 27mm vastag radi nem fogja meg ezt a CPU-t meg a 3070 et, az tévedett...
    Valamint a házban is elfért minden! :K

    3 óra gameplay után 38°C volt a max vízhő... Nem a legjobb, de 40 alatt vagyok, ami szerintem teljesen rendben van.

    A vga 0,850v @ 1845mhz en jár, ahol max 160w a fogyasztása, a 12600K pedig 5,3ghz AC -n (ez a daily) 55-100w között ugrált. Ekkora terheléssel még megbírkózik ez a radiátor is.

    A CPU sorsa, mivel nem tudtam (Szerintem ez volt a gond) egyenesen felfogatni a DIE-ra... Ezért visszaragasztottam rá a kupakot szilóval, ahogyan kell...

    Viszont előtte megkapta a réz tükörpolírt, amit utoljára a 8086k-nál és egy haverom 6700K jánál tettem meg...

    Szóval most nem DD van rajt a blokk, egy hosszabb átmenő csavarral. Így teljesen elfogadhatóak a hőmérsékleteim... ~ 215w @ 73°C

    Pár kép:

Új hozzászólás Aktív témák