Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    LOGOUT blog

    Sőt, tegnap 2 hónap után visszatértem a Rapira, mivel a játékszerem delidre indult a CPU Dokihoz.
    Gondoltam készítek egy minden eddiginél jobb 24/7-es mem profilt az egyik legjobb kitemmel. Léghűtés csak, de nem is baj, vízzel csak jobb lehet.

    HCI 1.5 óra, majd direktbe rá 1 óra TM5, totál hibátlan hihetetlen feszekkel.
    Ez nem OC mégegyszer, hiszen alacsony fesz fontos, napira lesz.
    OK, lássuk az Y-t.
    Azt tudtam, hogy AVX2 miatt brutál VCore emlést kell csinálnom feleslegesen, de a többi fesz tesztelése miatt szükséges az Y. GSat most nem lehet, nincs Linux a gépen.
    N64 / VST, szokásos kombó, VST-n 3 sec, majd elhasal...
    Már brutál Vcore-t adtam neki, de akkor is Clock Watchdog...
    TP-ban minden auto, 24/7-en nem lehet, tilos ott matatni, nincs trükközés, ez fontos!
    Y fórumon olvasás, ugye a Clock Watchdog az nem memória, core fesz, és meglett.

    Az a fránya hiper-szuper energiatakarékos üzem amit csináltam, nem bírja ki.
    Egyszerűen megkotlik a váltáskor a 800MHz / 0.6V -on, amit ráerőltettem a C Statekkel együtt.
    Kőkorszaki beállítás beállít, fix fesz, fix freki, sync ac, nincs ugrálás 800MHz-re, sem 0.6V-ra, magokat összekötöttem, most 15 perc múlva ki is lőttem.
    55x44x49x, ugyanúgy mint a másik.
    Amúgy nem szokott gondot okozni az Y instabilitás, de jobb ha Y stabil.
    2133MHz egy igen brutál időkkel:

    [link]

    [link]

    Természetesen vissza fogom venni a Vcore-t ~1.12 -1.14V die sense-re, mert csak az Y miatt emeltem fel. Többi fesz maradhat.
    Ez ha kap egy OC-t, mondjuk 51x Cache, akkor már 62GB/s.
    Így napin sem rossz.
    Inkább kibaszottul jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák