Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz DroiDMester #9969 üzenetére

    Tudom, viszont szeretek ott babrálni. Közel az 50 felé, nem kötnek le a játékok, ez viszont igen.
    Fiam viszont már kezdi, de mértékkel ;) Minden másnap ha nem csinál rosszaságot, szabad a FH5-tel nyomulnia.
    Munkám is pont ilyen, automata gépsorokat reszelgetek, ciklusidőket sajnos parancsra faragunk... Fő a profit a multiknak...

    Pioneer:

    Azokat hanyagold, le is írom miért.
    Usmus 4.1-hez adtam egy hibakód táblát. Azt már a szerzője nagyon régóta fejleszti. Hiba esetén ha nem is 100%-ban, de elég jól behatárolja a hiba forrását. Nekem most pl nagyon jól jött, mivel a tCKE, és a Round Trip Latency-re nyekergett, illetve a Low átmenet gyorsaságra. Mindhármon igazítottam, és stabilan le is futott. A régi Absolut és Extreme is dobott hibát, csak sokkal később, nem dolgoztatták meg annyira. Usmus nagyon jó volt régen is, most nekem ez bejön, ráadásul fejlesztik, foglalkoznak vele. Koreai nyelv..., igen, nem egy bonyolult felület, nem érdekes. Utána ráeresztettem a normál Extreme1-et, minden probléma nélkül elsőre hibátlan. Tehát az új Advanced TM5 szigorúbb, ez fontos.
    Az új Abs és Ext azthiszem egész éjszakás ciklusú, nem sokat variáltak, de nem próbáltam. A ciklusszámot mindenki át tudja írni amúgy is.

Új hozzászólás Aktív témák