Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz DroiDMester #9613 üzenetére

    Nekem az egész overclockban az tetszik, hogy a gyári alapteljesítményhez képest, mit tud a tulaj kihozni belőle. Ez tetszik a 10-es gen-be, hogy alapon elég harmatos, de némi odafigyeléssel igencsak lehet profitálni. Persze, ez nem kérdés, 12-es sokkal erősebb, de a szépsége legalább megvan. Mindenki ügyködik rajta, próbálkozik, rendjén is van. Hülye egy bug, igen, szivatós.
    Egyébként csináltál már olyan tesztet, mindegy melyikkel, hogy totál alap, tehát cpu és ram oc nélkülivel? Értem ez alatt, mint most az x3d, jól teljesít nagyon játékok alatt, de nem a tulaj érdeme a teljesítmény, így gyártották le. OC nincs nagyon, figyelem a topikját, nagyon jó gyárilag, nincs meg benne az, hogy megdolgozol a teljesítményért. Pont a szépsége veszik el.
    Ha van ilyen képed, oszd meg nyugodtan, engem érdekel. FH5 alap vs oc, vagy Tomb Raider stb. Játékteljesítmény. Azt tudom, világcsúcsot a 12900k tartja TR-ben, 400 fps, x3d szorosan mögötte, 385 fps. Alapon 360 fps az x3d, nincs nagyon semmi munka vele, ném ram oc, de nem oszt, szoroz. Így sztem pont az oc szépsége veszik el, hogy készen meg lehet venni a teljesítményt.

  • arabus

    addikt

    válasz DroiDMester #9613 üzenetére

    Rendben ilyen formán sosem néztem ezt a programot.
    Mindig is gyanús volt számomra hogy vajh mi alapján mér. :F
    Igy tehát 0 értéke van le is törlöm.
    A végén csak kiderül hogy az Userbenchmark mér valós teljesitményt.

    Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

Új hozzászólás Aktív témák