Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    válasz zebra_hun #12137 üzenetére

    Kicsit mindkettő... nem férek a bőrömbe + szükség is van rá. Bár ezzel inkább csak nyugtatom magam. Hamarosan megérkezik a 16gb 4000 c18 as B-DIE gskill.... Akkor 32gb ként fog működni a mostani HyperX jeimmel... 3D Mark tesztben egyszer használtam már 32gb ot 4x8gb os felállásban... Sőt a TR rekord benchmark pontszámomat is egy 4x8 as kittel értem el... 2x8gb os kittel soha nem jutok oda...

    Mivel 4x8 gb SR kittel ugyan ott van a copy mint 2x16gb DR kittel. Arra jutottam, hogy ott nincs különbség... Esetleg egy 4x(akármilyen DR) kitnél lehet még fejlődés... Tehát 64gb B-DIE ramnál 4 kites kiszerelésben. De ilyen szerintem nincs még itt senkinek. Szóval nem lehet tesztelni az elméletet.

    Szóval, ha bejön az elméletem, akkor marad a 4x8 as felállás! Ezért hirdetem most a HyperX kitem, mert akkor még egy Gskill B-DIE kitet veszek újonnan :K

    Aztán ott van a 3D modellezős hobbim is. Oda meg soha semmi nem elég... Aztán a WoW-ba kell a single core performance, mert 2 magot használ..... Egy 5,2 AC nak 4,9 ringgel 1,32v on nagyon tudnék örülni...

    Bár az tény, ha 5,2 AC-t nem lehet normális feszültséggel kihozni a 10900k ból, akkor fölösleges téma az egész, szóval ha már itt tartunk akkor meg is kérdezlek... Mennyi az esélye annak, hogy egy olyan 10900k-t fognék ki, ha cserélnék, ami nem képes 5,2 AC ra 1,33v alatt ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák