Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Maelephant #535 üzenetére

    Túlreagáltad, kaptad a vérpistike bélyeget a megnyilvánulásod miatt, aztán ennyi. Kimagyarázhatod magad, de ettől függetlenül nekem még mindig nagyon fura, hogy úgy tekintesz erre a topikra, mintha itt csak potenciális intel vásárlók lehetnének, olyanok akik már túljutottak a vásárlási döntés meghozatalán. Írt ide eddig kb 50 ember, abból jó ha 3-nak van kávéja, meg 3 másik aki éppen várja. Én speciel még hezitálok, sőt egész biztos vagyok benne, hogy még sokan hezitálnak itt, főleg amíg korlátozottan kapható csak a kávé, mellé ráadásul drága az alaplapja. Árérzékeny vásárló vagyok és amíg nem olvasgattam a topikot eszembe sem jutott úgy szemlélni a dolgot, hogy cpu+mobo, de mióta ilyen összefüggésben is látom a dolgot megkérdőjeleződött bennem a már bő két hónapja érdeklődéssel követett i5 8400. Január-februárig az olcsó lapok érkezéséig nem szeretnék várni, ráadásul ezzel a papírlaunchal is csak görgetik a procik újdonság-felárának normalizálódását, így lehet hogy végül elfogok tekinteni az inteltől, még ha a kedvenc címem, a cs:go meg is követelné azt az erős egyszálasra való igénye miatt. Ha nem lett volna piacmegmozgató hatású a ryzen, akkor sem zavarna ha valaki itt is egymáshoz mérné a kettőt, tegye csak nyugodtan és hozza meg a számára legmegfelelőbb döntést. Ha meg ez zavar téged, akkor nézd a kommenteket csőlátásban, általában rögtön látni, hogy egy komment fontos-e vagy csak ömlengős összehasonlítgatós lószar, mint most ez az enyém is. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák