Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Energie X #13282 üzenetére

    Azért ajánljuk a 3600 6/12-jét szemben a 8700 6/12-jével, mert egyrészt maga a proci olcsóbb még most is hypeolt felárral, de 1-2 hónap múlva vélhetően mégjobban az lesz, másrészt pedig intelnél vannak ezek a biztonsági foltozgatások, amik főleg a HT-t nyírbálják meg, így az intel HT-ja nem ér annyit mint az AMDjé. Játékos gépbe eleve két élű fegyver a HT, mert a játékok többsége nem használja azt ki, sőt sok esetben még hangyafasznyival lassabb is vele. Persze erre lehet mondani, hogy az újakra ez már nem jellemző, de akkor is az a helyzet, hogy jelenleg több a régi játék, mint az új ami profitálni is tud belőle. 6/6 szerintem elég multira, de sokaknál nem elég jövőbiztos. Ez a jövőbiztosság viszont eleve egy buta megközelítés szerintem, mert ilyen gyártói versenykörnyezetben 5 év alatt bármi el tud értéktelenedni/szellemileg avulni, legjobb példa talán az i7 7700K, 2 éve még csúcsprocesszor volt a maga 4/8-ával, jövőre meg már csak i3-nak becézett belépőszint lesz. Azok a multis játékok amiket írtál szerintem bármelyik 6 magossal meglesznek elégedve, 8 magos akkor lenne mindenáron célszerű, ha Battlefield 5 szintű multik lennének célkeresztben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák