Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Carasc0 #16946 üzenetére

    Sok embernek van gondja vele.
    Az elején nekem is dobott olyan DX-es hibaüzenetet. Amikor visszavettem a VGAt alapórajelre, akkor nem dobta. De ugye tuning nélkül.... Aztán kiderült, hogy driver gond volt. De az csak az első 1-2 hétben volt.
    Lecseréltem a drivert, azóta is azzal ment. Win7 rendszeren.
    Pár hete tettem egy Win10-et, ugyanazzal a driverrel, semmi gond nem volt.
    Most, hogy jött a DLC, kellett frissíteni, de úgyfest ezzel is megy szépen.

    Pár játékbeli gond akad, de elhanyagolható. Jármű javításnál pl amikor nekiállsz javítani, akkor nem javít, csak ha másodszorra esel neki. Szót sem érdemel.
    Régebben nem volt kilépés menü, ezt javították.
    Supportnál respawn után nem mindig elérhető a mortar. Nem különösebben okoz ez sem gondot, megyek pár métert, aztán már jó.
    Néha, itt-ott megjelenik egy piros folt, mintha lézer lenne. Vicces, 1916 körül lézert látni :D Nem befolyásol semmit.
    Kb ennyi.
    Ja és ugye Gigabyte Z97X Gaming 3 + i7 4770K + 4x4GB DDR3 rammal kezdtem...
    Utána lett a Gigabyte Z170X Gaming 7 + i7 7700K + 2x8GB Crucial DDR4 ram...
    Aztán az ASUS ROG Strix Z270F + i7 7700K + 2x8GB G.Skill.
    ...és közben 1200km-el arrébb költöztem, másik netszolgáltató, más hálózat, más router.

    Az oprendszer is átköltözött egy sata3-as SSDről egy NVMe-sre, és azóta is Win10-et használok. Bár megjegyzem, semmi előnyét nem látom a Win7-el szemben. Eddig is ment minden, most is megy.
    Látható gyorsulás nincsen.
    Tehát összességében elmondhatom, hogy nincs gond a játékkal.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák