Új hozzászólás Aktív témák

  • Atmil

    aktív tag

    válasz hackeeeee #24338 üzenetére

    Köszönöm :R

    Nyilván azért írok ide és jöttem ide a PH-ra, mert szeretném azt a nagyon-nagyon kevés tudásomat fejleszteni.

    Amikor kapok egy nem éppen építő jellegű kritikát, elszoktam viselni. Nem is azzal van a gond.
    A gondom az hogy beírnak mindenfélét, hogy ilyen béna meg olyan béna stb. Ezzel sincs bajom.
    A baj az, hogy akik lebénáznak, azok nem segítenek, (tisztelet a kivételnek) hanem inkább örülnek a másik bajának.

    A másik dolog. A számítástechnika nálam egy hobbi. Szerintem ezt nem most hallod először, mert mások is mondták már a PH-n. Ha elmennék nyaralni, akkor is elköltenék 300.000 Ft-ot egy hét alatt és annak csak az emléke van meg. akárhogy is nézzük azért a pc általában hosszabb ideig maradandóan megvan, használja és élvezi az ember.
    Ez lehet olyan, mint egy nyaralás.

    Ez persze nem azt jelenti, hogy mindent ész nélkül el kell rontanom, mert majd veszek másikat.
    Mielőtt valaki félreértené, nem vagyok gazdag, de ész nélkül sem szórom a pénzt.

    Viszont azt sem várom, hogy vállon veregessenek.

    Egyszerűen, annyi, hogy mi történt? Ez és ez lenne a megoldás. Legközelebb jobban vigyázz.

    :R

    Üdv! Atmil.

Új hozzászólás Aktív témák