Új hozzászólás Aktív témák

  • Gróf...

    aktív tag

    Ha tudom, hogy ekkora lavinát indítok el, SZÁZSZOR is meggondolom, hogy leírjam ezt a szót.

    Pusztán csak azt nem értettem amikor ez a diskurzus indult, hogy miért akar valaki hetvenest venni, amikor van kilencvenes is!?! (Az ár különbözet elég gyenge indok)
    Néhány gondolatébresztő:
    Ugyanabban a generációban kiadtak egy újabb (fejlesztett) verziót. MIÉRT?
    Az elméletileg ugyanarra épülő kilencvenes gyárilag 500 MHz-el (+tuning) gyorsabban megy. HOGY-HOGY?
    A kilencvenest sokan a legjobb processzornak tartják, bár szerintem a 2600K fényét nehéz lesz túlragyogni!
    Még most is lehet kapni. Az ára sem véletlenül olyan magas.

    Nem vagyok 4790K fanatikus. Ha skatulyázni akarsz, akkor inkább 4770K gyűlölő vagyok.
    Pusztán, csak a döntésedet akartam jobb irányba terelni. Nem akartam, hogy úgy járj,mint én: Egy év múlva verd a fejed a falba, hogy miért nem a kilencvenest vetted meg. Mert jól jönne az a teljesítménybeli különbség! Persze lehet, hogy szerencsétlen módon kifogsz egy vacak kilencvenest, úgy,mint ahogy oltári mázlival belenyúltál a hetvenesbe. Mindegy. Túl vagyunk rajta és örülünk.

    Miért lovagolok a frekvencián? Mert az öt megvásárolt játékomból kettőben a CPU szűk keresztmetszet. Józan ésszel persze ezt is túl lehet élni, de akkor is ott motoszkál az emberben, hogy bezzeg ha...

    Szerintem ejtsük a témát. Aki meg akart érteni, az már érti. Aki meg nem, annak nincs kedvem n. módon is leírni, hogy miért jobb választás a kilencvenes. Aki meg csak a nyelvét köszörülte rajtam, annak igazán boldog utolsó karácsonyt kívánok! ;-)

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Új hozzászólás Aktív témák