Új hozzászólás Aktív témák

  • Gróf...

    aktív tag

    válasz Bjørgersson #37937 üzenetére

    Valóban erős kifejezés volt, csak érzékeltetni akartam, hogy nem véletlen jött hirtelen a hetvenre a kilencvenes, mint javított kiadás.
    Gyári pasztákról nem illik beszélni ezeknél, mert olyan mintha valakinek a testi fogyatékosságát szajkóznánk. KÖTELEZŐ (!!!!) kupaktalanítani őket! Az enyémen egy hétig se volt.
    A tuningjáról meg annyit, hogy évekig 4200-on ment, (1.3V) Majd egy hónapja berágtam és meg-medvésítettem (Thermal Grizzly - Conductonaut) ami még hozott -15 fokot. A gyári pasztától immár 25-30-ra vagyunk! Igen ám, de közel 1.5 Voltot eszik!!! 4500-on. (HWInfoban az 1.620 is feltűnik, mint maximum. (Fogalmam sincs hogy csinálja.) Ennél feljebb (4600) már furcsaságokat művel.
    Várom hogy tönkremenjen, hogy bevágjak a helyére egy kilencvenest! Ami ugye a gyári pasztával a dobozból kivéve is simán tud ennyit alap feszen.
    Szóval, amikor azt mondom, hogy százszor jobb, abba nekem minden szívásom, könnyem, verejtékem és agyvérzésem, hogy ezt a szart "munkára bírjam", benne van.
    Gondold meg! Amennyivel többe kerül a kilencvenes, annyival többet is ér!

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Új hozzászólás Aktív témák