Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Fejlemény:

    Kivettem a ramokat, megvan a folyamatos síp. Visszateszem, semmi síp...
    vga csere s3 triora...ugyanaz....vga vissza, ramok dual ch-ba, 1-3 slot, bekapcs...semmi..eszemfaszom kivan, nyomtam neki vagy 20 resetet...semmi...hagytam, kiváncsi voltam, hogy megy e a proci, melegszik e a borda...és láss csodát..kb két perc mulva elindult a lap..hogyajóqrvaanyjátagigabytenak...!!
    Hozzá kell tennem, nem az első eset, hogy giga lap új létére szivatóval indul..utoljára az MA690G S3-am szivatott meg így....most ott tartunk, hogy el-elindulgat..de se vinyót, se dvd-rw-t nem lát....xarakodok tovább, hátha...ismét egy lap, aminél magyarázat nélküli dolgok történnek...tele van a tököm az új lapokkal..csak ebben a hónapban három olyan gép járt nálam, ami csak úgy indul, hogy start gomb...elindul..se kép, se hang, majd reset, na és akkor hajlandó képet is adni..ezek majd mind olyan lapok, ahol külső táp nélküli pci-expresses vga-k voltak a slotban..faszért nem tudnak feszt adni a lapnak? Induláskor annyi feszt vesz fel a cumó, hogy nem kap a vga..sztem..Teljesen eltérő lapoknál is produkálta már..más-más vga-val..

Új hozzászólás Aktív témák