Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz vitko6 #983 üzenetére

    Szerintem meg a Z3735-nél kisebb rá az esély, de erről esetleg kukszi1 tud nyilatkozni.

    ---------------------
    Így, hogy áttettem a kócerájt egy fekvő micro-atx házba, kapott egy magasabb hűtőbordát, s belezsúfoltam mindent, (Hub, 3.5" HDD, DVD-író, tv tuner) jelentősen jobb eredményeket értem el hőfokban is, 50 alatt van alaphelyzetben több órás üzemidő mellett is (torrent használatával) s ez még mindig egy kicsi 4×4-es hűtőborda, csak magasabb, mint ami a gyári dobozba belefért , ami emeli a hőfokot az chrome-ban videók lejátszása, ill. akár lokális lejátszás, akár hálózatról való lejátszás, ha HD, de ez utóbbi tényleg minimálisan s ami a lényeg, hogy abban a pillanatban, hogy befejeződött a folyamat, egyből drasztikusan hűl.
    Egyedül a DVD-írónak nem tudtam még tápot adni, mivel ehhez vagy veszek majd egy 12V/2A-5V/2A-es tápot, vagy az egésznek kellene beépítenem 1 valamilyen passzív hűtéses paneltápot (a digi boxból kiszerelt nem jött be), csak a gond az, hogy egyelőre nem találtam megfelelőt, hisz 12V-2A kellene a DVD írónak, 2A a HDD-nek, s legalább 2.5A a pipo-nak, s egyből kellene 5V-2A a DVD-írónak, további 2A a Hub-nak.
    Szal ha valaki erre tudna megoldást, azt előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • Mike88

    senior tag

    válasz vitko6 #1362 üzenetére

    Nincs. Nem is volt. Szüleim használják, nincs rá szükségük, mivel nem TV-re van kötve, hanem monitorra, kimondottan PC-ként üzemel, androidot meg úgy gondolom max. akkor éri meg telepíteni, ha TV-re van kötve, s az applikációk széles kínálatát kihasználod, akár médiatartalom, akár játék stb.

    Ha már androidról van szó, (s ha már valakinek az is új volt, hogy geek blogjáról letölthető az X7-hez windows) X7S-hez közzétette a geekbuying a "firmware-t", szóval amennyiben azonosak a hardverösszetevők, gondolom én rá lehet erőltetni, ha valaki esetleg nem emulálni szeretné az androidot.

  • Mike88

    senior tag

    válasz vitko6 #1369 üzenetére

    Ja, félreértettél. A mondandóm 2. felét nem neked szántam, hanem a többi pipo x7 tulajnak. Ha wintelről van szó, most látom, hogy már eleve dual boot-al árulják: [link]

    De emlékeim szerint neked már van egy, szal nem leendő tulaj vagy? freaktab-on mintha már találkoztam volna a nickneveddel... Meg kell várni, míg a geek megosztja a firmware-t, ha tőlük vetted, akkor rájuk is írhatsz, hogy amennyiben tudják, töltsék fel, ha nem tőlük vetted, teljesen mind1, akkor várni kell, mivel az az első, hogy kérnek egy rendelési azonosítót, anélkül nem foglalkoznak senkivel.
    Lehet még próbálkozni x86-os Android telepítésével vagy emuláld addig, míg meg nem osztja a geek vagy valaki más.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák