Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz tlac #379 üzenetére

    Az SU9300-as nem lassabb az érintett atomoknál, kb. egy szint velük.

    Asztali gépként való használhatóságról volt szó, ezért hasonlítottam laptophoz. A PIPO X7 belső tárhelye senkinek nem elég, és kijelző is kell hozzá, márpedig ha asztali gépként használjuk, akkor ez egy monitor lesz. Azt fent levezettem, hogy így közel 70e Ft a történet vége. Erre mondhatják sokan, hogy van otthon monitoruk, amire kötik, de akkor én meg azt mondom, hogy akkor nézzük a használt laptopok árát és hasonlítsuk azokéhoz - megintcsak az jön ki, hogy külső merevlemezzel együtt annyiba kerül, mint egy nála erősebb, használt laptop. Nem értem, hogy lehet jó asztali gép helyett.

    (#378) djnice Ez jogos, de win egy csomó laptophoz is van. Mondjuk azt pont nem néztem, hogy a linkeltekhez jár-e. Pl. a fentebb linkeltek közül a másodikhoz szintén Win 8.1 jár.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák