Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnd

    senior tag

    válasz Aryes #1964 üzenetére

    Persze az lenne a legjobb. Csak a notikban lévők egy síkban vannak (mármin a hő fel és leadó rész). Így max oldalra/hátra tudna kilógni.
    Valami desktop hűtő esetén meg ugyanott vagy mint ha egy sima hűtőt faragnál a tetejébe.

    [ Szerkesztve ]

  • Mike88

    senior tag

    válasz Aryes #1964 üzenetére

    Eszembe sem jutott eddig, de én úgy gondolom, hogy nincs értelme, egy szimpla alu vagy réz hőhídnak elégnek kell lennie, s elég is, ezt pofáztam már a "kezdetek kezdetén" is, csak senki sem próbálkozott vele, én meg már eleve úgy kezdtem a dolgot, hogy kiborítottam a házból, azt félredobtam, majd beletettem egy mini-ATX házba, s ráraktam egy hűtőbordát, nem foglalkoztam vele. Mindezt azért mert tervbe volt, hogy kivágom a francba az Amiko A3-at, (mert voltak, de még vannak is vele gondok), a házba ment volna egy USB-s DVB-S2 tuner, egy DVB-T tuner (ami volt is), egy DVD meghajtó USB-SATA átalakítóval, 1 külső winyó kerete, s az egésznek adtam volna 1 nagyobb tápot, aztán openelec s bolonduljon meg az A3 fejlesztő csapata. Így ehhez már kellett egy hub is, egy nagyobb ház... Aztán győzködtek, hogy ez a vas nem lenne elég a DVB-S2-höz, s elhittem, mert el kellett hinnem, 10-15 ezret nem költök lutrira, majd rájöttem, hogy nem tom mi a frászért ragaszkodok én a DVD meghajtóhoz, mikor évente (talán) egyszer ha kell a dvd meghajtó. Úgyhogy végül is elég nekem bőven a 4 usb, nem is kell nagyobb ház, s így tegnap megpróbáltam azt, amivel én először próbálkoztam volna, ha ragaszkodtam volna a dobozához.
    Az A3 fejlődött annyit, hogy ne tapossam meg, de a Wetek Play-el azért szemezgetek egy ideje.

Új hozzászólás Aktív témák