Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz KROK640 #1246 üzenetére

    Ha egyszer vegre eljutok haza ugy, hogy lesz szabadidom is, nem csak fejvesztett rokonlatogatasi rohangalasrol szol a program, mindenkeppen! :)
    Sajnos az van, hogy mivel ritkan megyunk haza nagyon, ezert el van varva, hogy meglatogassunk mindenkit, ami miatt a hazaut minden, csak nem pihenteto, ami miatt meg ritkabban jarunk haza, mert az evi egy hosszabb, nyaralos szabit erre elbaszni nem tul jo, plusz altalaban meg dragabb is, mint egy igazi nyaralas, szoval meginkabb el van varva, hogy mindenkivel is talalkozzunk, szoval... Elcseszett egy dolog ez, na. Van kozos ismerosunk, akit nagyon birok, megis kozel 8 eve nem talalkoztunk, mert egyszeruen lehetetlen idot szakitani ra. Legutobb, mikor lattam, meg eppen az 1 eves evfordulojukat unnepeltek a csajaval, most meg lassan 5 eves lesz a gyerekuk. :(

    Pont ezert mondom, hogy ha realis ertekure zuhannanak az ingatlanok otthon (euroban/fontban kifejezve, tehat nekem az is jo, ha ennyi marad, csak legyen 1 euro 800 forint korul -> ha igy folytatja az orszag, ez meglesz par even belul szvsz), biztos vennek egyet valahol, mert akkor hirtelen konnyu lenne egy sima hosszuhetvegere is hazaugrani, koltseg meg csak kaja+repjegy, ami nagyon nem mindegy. Es akkor hirtelen lenne ido ilyenekre is. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák