Új hozzászólás Aktív témák

  • Whito

    csendes tag

    válasz s8109csa #395 üzenetére

    Nem lett a helyzet sokkal jobb a szoftverek telepítése után sem. A legújabb szoftvereket letöltöttem a gyárótól. A beállítások között egyetlen opciót találtam, amely befolyással volt a kijelző fényességére az a kontraszt változtatása volt. Ha ezt levettem a minimumra, akkor csökkent a háttérvilágítás mértéke, de még így is nagyon fényes háttérvilágítása van. Sötét szobában nagyon zavaró, mert szinte bevilágítja a környezetét. Készítettem egy fotót róla teljesen lesötétített szobában kikapcsolt állapotban. Íme:

    Másnak is ilyen? Ez a természetes állapota? Szerintem ennek normálisan úgy kellene működnie, hogy csak a szöveg látszik és a többi rész fekete. Ellenben a háttérvilágítás mindig ég, amely nem csak a fényessége miatt zavaró, hanem a szöveget is nagyon nehezen olvashatóvá teszi.

    Az már csak "hab a tortán", hogy a kikapcsolt állapotban mutatott órára vonatkozó kikapcsolási lehetőséget nem láttam sehol és ezt a nagyon csúnya betűtípust sem sikerült lecserélni, de ezzekkel még nem nagyon foglalkoztam és remélem legalább ezzel tudok kezdeni valamit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák