Új hozzászólás Aktív témák

  • plajos

    aktív tag

    válasz Seemann56 #12626 üzenetére

    - A branding-ot nem tudtam használni, kiakadt a program tőle
    Ezidáig több százan letöltötték csak Te jelezted ezt a hibát. Lehet hogy kevés a géped memóriája (64 MB) és sok egyéb más (pl. 3D épületek, teljes EU spedcam adatbázis) is feleslegesen zabálja a memóriát.

    - A riasztási pontoknál a vasuti átkelőt így állítottam be: Hang és kép/közlekedéskor
    Ennek ellenére, Eszterke nem mondja be a kereszteződést.

    És az ikonja megjelenik a képernyőn?

    - Extra beállítások menüpontjainanak nagy része angol nyelvű (jó, ez zavar a legkevésbé)
    Keress egy másik nyelvi fájlt, hiányos a mostani.

    - Megérkezéskor nem készíti el a szokásos riportot (OK, biztosan rosszúl állítottam be)
    Ha a megérkezési beállításoknál be van jelölve az "Útvonaladatok automatikus mentése" opció, akkor elmenti ezeket, és az "Útvonaladat-figyelő"-ben lehet az adatokat megtekinteni.

    Sebesség túllépéskor vörös színű lesz a sebesség kijelzése a menü gombon. Némely színösszeállításnál így nem olvasható az érték. Hol, merre keressem a fájlt, ahol ezt meg lehet változtatni?
    Keress az UX felbontásodnak megfelelő mappájában egy main_scheme.ui fájlt. A vége felé találsz egy overspeed_value és near_overspeed FONTTYPE beállítást. Az első a gyorshajtáskor a betűszínt, a második a gyorshajtás közelében a betűszínt adja meg, itt változtasd meg a color értékét. A gomb színét képszerkesztő programmal lehet megváltoztatni.

Új hozzászólás Aktív témák