Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scarbantia

    aktív tag

    válasz rgeorge #69189 üzenetére

    Nekem W510 van, annyira nem horror, csak elsőre kaptam frászt tőle. :P Meghatározott módon kell a füleket alul felül bújtatni, és akkor ok. Mondjuk én is 3x futottam neki, mire összeraktam. Kifele könnyű volt. Ja én a palmrestet is leszedtem szereléskor, így könnyebb volt a kettőt külön szedni, anélkül lehet nagyobb szívás.

    Más, de ha már itt, W510 FHD wide gamut tapasztalatok: Kalibrálva lett, de gyötrelem. Többedik nekifutásra is zöldessárga kicsit az eredmény(mint egy sárgult CCFL majdnem), feljebbről hidegebb-rózsaszínes, oldalról pirosas, alulról nagyon zöld(ilyen, mint ez). Amellett, hogy nem lehet pontosan kalibrálni, érzésre jelentősen csökkent a betekintési szög. Egyelőre nagyon nem vagyok megbékélve vele, képfeldolgozásra alkalmatlan, de prezentálni se valami jó, kicsit más szög, és pocsékak a színek. A telítettséggel nincs gond, elvégre wide gamut, de ez akkor is csak egy tetves TN panel. Majd valamikor összehasonlítom az LG WUXGA panellel, szerintem a háttérvilágítást leszámítva az jobb minőségű.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák