Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Harigata #47430 üzenetére

    4 Gb RAM-hoz mindenképp 64 bites Windows kell, amiből XP esetében csak angol nyelvű verzió van. Windows 7-est ajánlom, Vistával akad elég gond, XP-t én semmiképpem nem tudom ajánlani. Terheléstesztet Aida64-gyel tudsz végezni rajta (többek között). Az integrált VGA miatt több esélye van a hosszabb életre, ráadásul szinte hangtalan a hűtése. Az hogy az UltraBay helyére érdemes-e tenni adattárolót, a Te igényeiden múlik, nekem pl a T60p-ben egy 500 Gb-os vinyó csücsül az UltraBay-ben, amikor meg kell az optika, menet közben kicserélem. A ThinkPad-oknak elég jó a Linux/Ubuntu támogatása. Én ennyit tudok mondani, a többit megmondják a szakik :)

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

  • metal01

    őstag

    válasz Harigata #47430 üzenetére

    Nekem is T400-am van, közel 4 éve.

    - Szériahiba nem nagyon van. Azon ne lepődj meg, hogy a zsanérok lötyögnek majd egy idő után. A T400-asok zsanérjai legendásan szarok. Cseréltetni sem érdemes (nekem 3-szor volt), mert ugyanolyan lesz.

    - Aida64 terheléstesztje jó, de mindenképp nézd meg a vinyót HDS-el, vagy HD Tune-al.

    - Mindenképp x64-et tegyél fel, ha másért nem, a 4 giga RAM miatt. W7 Pro. x64 simán jó, én is azzal nyomatom.

    - Ubuntuval nincs semmi gond, megy rendesen, talán kicsit jobban melegszik a gép linux alatt, de tpfancontrol progi segít linux alatt is.

    - SSD-t mindenképpen érdemes venni. ODD helyére mehet a vinyó, annak helyére meg az SSD. Nekem 830-as 128 gigás Samu van benne már fél éve. Hibátlanul megy, és hasít rendesen :)

Új hozzászólás Aktív témák