Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondwana

    addikt

    válasz kraftxld #28360 üzenetére

    Első számú segédleted a HMM (esetleg a tabook/ltwbook, amiből kiderül, hogy árultak gyárilag ilyenre összerakott vasat is) amiben azt kell ellenőrizni, hogy a két kijelzőpanelnél a flatkábel és az inverter FRU-ja megegyezik-e. Amennyiben igen (lusta voltam kikeresni), egyértelműen csereszabatos.
    T60-tól fontos, hogy legyen EDID ROM a kijelzőpanelen, a régebbi típusoknál a szalagkábel jumpereléssel közölte a géppel, hogy milyen felbontású a kijelző, a ??20 gépektől kezdve pedig (báris tudtommal az X220 biztosan ilyen, elvileg a Tx20-ak is) - végre megjött az eszük a mérnököknek - natív DisplayPort kapcsolat van a szalagkábelen a kijelzőpanelig.
    (továbbra se értem, hogy minek bohóckodnak annyian a HDMI szabvánnyal, amikor licenszdíjmentesen ott a DP, ami szerintem műszakilag fejlettebb és megbízhatóbb - de ugyanilyen nyitott kérdés a BD vs. HD-DVD, de nem kell nekem mindent értenem...)

    Szerk.: Dr. Úr, az X széria s tagjai megszűntek a W700-zal együtt - viszont a lényeget átmentették a jelenlegi X220-akba is.

    [ Szerkesztve ]

    ... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Új hozzászólás Aktív témák