Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz sniphoe #26349 üzenetére

    Amikor én linkeltem működött, ezt páran írták is utánam.

    Mivel a múltkor nem működött (sőt, konkrétan a T60-am CPU-terhelése az egekbe szökött, olyan veszettül próbálta újra és újra letölteni az egyik BIOS-t - én még ilyet nem láttam fájlmegosztónál, hogy így megfogott volna egy C2D procit), némileg megalapozottan kételkedtem abban, hogy most fog. Gyakorlatilag ennyit írtam és mivel Te linkelted újra be, a Te hozzászólásodra reagáltam. Tőlem akár Mr. Steve Blood is linkelhette volna, akkor is ezt írtam volna, nem a hozzászóló személyére, hanem a hozzászólás tartalmára reagáltam.

    Amúgy az utánad szólóknak el is hittem, érdekes, hogy az ezt nyugtázó reakciómra jött ki belőled a jómodor. :DDD Munkahelyi gépen sajnos szép nagy felirat közli velem a kattintásnál, hogy nincs hozzáférésem online tartalommegosztáshoz, így megerősítésre kell hagyatkoznom, mert magam nem tudom ellenőrizni onnan.

    Szóltam hozzád? Nem.

    Lejjebb linkeltem a nem-szólásodat. Ne zavarjanak meg a tények. ;) Mindenesetre én kérek elnézést, a stílusodért is, nyilván én hoztam ki belőled rettenetes bűneimmel, például hogy feltételezni mertem, hogy ha múltkor már én is, meg a linkelést kérő kolléga is kipróbáltuk ugyanonnan a letöltést és nem működött, akkor valószínűleg nem változott a helyzet ahhoz képest. :))

    Részemről meg ennyi. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák