Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz lapa #24590 üzenetére

    90-est adnak az atisokhoz gyárilag, gondolom nem ok nélkül. Biztos menne 65-össel is, agyonterhelve minden maxon 45W konnektoros fogyasztást mértem. De ha 90-es van előírva akkor azzal használom, főleg hogy abból van itthon elég sok:) Akutöltéskor sztem kifejezetten előnyös, 9 cellástgyorsan feltöltődik, 65-össel biztosan lassabb. Meg kevésbé van terhelve, nem melegszik annyira mint egy 65-ös tenné.
    Képek alapján azért 1.5-2x vastagabb a standard, de azt le tudod mérni pontosan is.
    Maga a táp kell-e autóba nem néztem, a tégla kombinált tápomnál biztos kell. A slimet még nem néztem. De ha ott nem kell, akkor a kábeljébe van építve az eszköz ami 12v-ból 20-at csinál, nyilván ez is valami transzformátor. Gondolom ilyet külön megint csak necces beszerezni.
    Repülős kérdésben nem vagyok otthon, azt tudom hogy van rajta, de engem az a része nem érint.
    A kábel amit linkeltél tényleg jó, de a leírás szerint ha jól értelmezem 2.5A-re hitelesített, szóval nálam pl akutöltés közben necces lehetne ha hw igényes feladatot is csinálok mellette.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák