Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz brd #12245 üzenetére

    1. "Ha nem töltődik, hogyan melegít?" - gondolom tudod, h x százalékig meríti, aztán rátölt, szóval melegedés mindig van és felesleges ciklusok is mindig vannak...
    2. Ha töltőről használod a gépet, nem hurcibálod, akkor mit számít a súlya? - ööö ... hasonfekve, hanyattfekve, ölbe fogva, 1 kézzel alányúlva mikor testhelyzetet váltok,ezeket váltogatva, ha kell, felveszem, ha nem kell, leteszem ... pont itt baromi macera a plusz súly és a kiálló akksi, ha meg teljesen totálisan statikus gépre van szükségem, arra ott az asztali,annak tényleg nem számít a súlya.
    "Egyébként, ha az akku súlya számít, akkor nem jó típust választottál notebooknak..." - köszi h eldöntöd helyettem, h milyen notit (nem) kéne vennem és h miért baromira sz@r nekem, h akksi nélkül használom, de azt hiszem, én titokban ezután is így fogom használni :)
    3. "IBM/Lenovo esetén szerencsére nagyon jól be lehet állítani, hogy ne töltögesse feleslegesen." - őszintén szólva nem néztem még azt, h olyat tud-e h ha hálózatról megy, akkor 1általán ne nyúljon az akksihoz, mert a súlya miatt akkor is levenném... az összes többi esetnek (vmeddig meríti, aztán rátölt) nem látom értelmét, ha van hálózat, mert teljesen feleslegesen használja az akksit és mindenképpen fölös energiaveszteséggel jár, bár arról lehetne vitatkozni, h ez mennyire sok v kevés... ami létjogosultságát érzek egyedül az az amit te is mondtál, h áramszünet, ha az adott helyen ennek van reális esélye, de nálam szerencsére nincsen (és ha lenne is, inkább szünetmentes, de ez már mindenkinél ízlés kérdése... nekem van egy projektorom, ami miatt 1ébként is gondolkodtam már szünetmentesen, mert nem tenne jót neki egy esetleges áramszünet, szal emiatt nálam még jobban erre dől a mérleg)

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák