Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz bzolika10 #119544 üzenetére

    Van Lifebook topik, de az tetszhalott gyakorlatilag. A H760-at tesztelték anno PH!-n, de a teszt topikjában sincs jó 5 éve hozzászólás.

    Billentyűzetet eBay-ről be lehet szerezni 20k körül (DE, UK, US, JP kiosztást láttam most gyorsan rákeresve). A trackpoint opcionális volt, azt hiszem, vagy alap, vagy trackpoint, vagy háttérvilágításos opciók voltak. Ha gyári új alkatrészeket szeretnél (és ott van magyar backlit billentyűzet is), akkor Németországból ez egy hivatalos Fujitsu partner (magyart én nem találtam): shop.immel.de Magyarországra közvetlenül nem szállítanak, de mailbox.de-n keresztül ez nem probléma. Én innen mondjuk kb. az expansion bay-hez vettem fedelet, helykitöltő modult meg gumibakot a normál HDD helyhez, mert a pénztárcámnak kissé drágán mérik az árut.

    A TB-re nincs ötletem, a nálunk lévőn úgy néz ki, működik (igaz, sima type C külső DAC-ot dugtam eddig még csak rá). A videókimenetek kapcsán eljátszogatnék az Optimus beállításaival.

    A mi darabunkat nemrég rakattam rendbe KillHates-nél, az előző tulajok áldásos tevékenységének köszönhetően újra kellett forrasztani a touchpad és annak gombjainak csatlakozóit, valamint (ez már nálam) az első adandó alkalommal eleresztett a bekapcsológomb csatlakozójának forrasztása az alaplapon. Volt vele dolga KH-nak. :B

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák