Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tim82 #115052 üzenetére

    Mivel X270-en szintén megvan mind a régi töltőcsati, mind a type C csati, konkrétan miért az X270, mint modell ellen hozod fel ezt érvnek? :)

    Majdnem. Azért hozom fel, mint ellenérv, mert megint ott tartunk, hogy egy üzleti gépnél betérdelünk ilyen dolgok mellett is. Jó, hogy van? Király, zseni. Mint valami plusz, tehát olyan dolog ez, amit kiemelendőnek kéne tartani, becsülni, tisztelni, odatenni, hogy hát de ez amúgy huha? Abszolút nem. Ez 2-3 hete borított ki, hogy meg lettem dícsérve, milyen rendben vannak körülöttem a cuccok és nem vagyok melóval sem elúszva (saját projektjeim romokban, de ez az én bajom). Ezek nem ilyen alapkövetelmények, mint az, hogy ne kelljen kidobni minden cuccodat gépváltásnál?

    Alfa meg nem a Borároson volt, bár nem volt messze a Laptopsystem üzlet onnan, szóval nyilván az én hibám, hogy nem vagyok hajlandó a "nem Moszkvában, hanem Jerevánban, nem osztogatnak, hanem fosztogatnak..."-típusú nagyon valid megjegyzésekkel mit kezdeni.

    Még magán az oldalon is ott virított nagy rózsaszínnel, hogy a Borárosnál :B Mindegy, ezen nem veszünk össze, volt itt már 3-4 telephely, meg vagy 3 nick váltás azóta, jogos.

    Én meg nem írtam mást, minthogy a saját szubjektív szempontjaim szerint az X270 bevált. A szempontjaim meg nyilván nem azonosak a tieiddel, amivel részemről pont nincs semmi gond.

    Én meg azt írtam objektíven, hogy a minőség a bányászbéka segge alá süllyedt kettővel és 2009-ben volt olyan Acer gépe havernak még koliban, amiről úgy hullottak gombok, mint ezekről a csodákról.

    Alapvetően gondom semmivel sincs, amíg működik. Na most azon gondolatot a kobakban tárolni valahol mélyen, hogy éppen mikor repül el a nullásom és honnan lesz másik billzetem és mennyiért kicsit méltatlannak érzem.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák