Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Picco #113796 üzenetére

    Az a 40AS egy bitang jó dokkoló, legalábbis papíron. Az adatai alapján az is tudja a soksávos módot, a dupla 4K@60Hz támogatása a legújabb AMD IGP-k mellett legalábbis erősen erre utal.
    Nálam kiesett sajnos, mert mikor másfél éve vettem a dokkjaim, még minimum 3X annyiba került volna, mint a szintén sok sávot tudó HP dokk, ami mellett végül döntöttem, és az említett HP sem volt kifejezetten olcsó, használtan sem, ami kb a sima 40A9 árában volt akkor. :DDD

    A dokkokban elvileg MST hub van, elméletileg adhat hozzá egy minimális késleltetést, bár nem hiszem, hogy jelentőset, én nem vettem észre semmi hátrányosat 120Hz-en.

    #113797 Szajo : Gyártották a modellt háttérvilágításos billentyűzetekkel is. :K Ha olyan kerül bele, lehet kapcsolgatni, a felső világítson, az alsó, vagy egyik sem. Legalábbis a T430 így működött.

    #113798 Picco : A thinklight-ban nagyon jó, hogy megvilágítja a környezetét. De a T14 háttérvilágítását is nagyon szeretem, főleg a takarékos módjában, mert az meg kevésbé zavaró, ha csak a billentyűzet helyével szeretnék tisztában lenni. :) A Tx30-ak ilyen téren nagyon elkényeztették a tulajokat. :))

    #113799 azbest : Matricázni nem lehet, de úgy tudom, van itthon szaki, aki lézerrel bele tudja vágni a magyar karaktereket.

Új hozzászólás Aktív témák