Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Ganz-[HUN] #104366 üzenetére

    Conclusion lemaradt: Klaviig lebontottam, utána 180°, vissza az egész mert észrevettem a ragasztást. :DDD

    Csodák csodájára, a gép megy, pasztázás után pedig rendesen forrót fúj ki a gép már terhelve, szóval biztos hogy ér valamit még az MX2 is egy 4200u-n

    Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Frawly

    veterán

    válasz Ganz-[HUN] #104366 üzenetére

    Hú, az nagyon gáz, ha ragasztva van. Elvileg elég meleg levegőt ráfújni (hajszárító szűkített fúvókával, vagy hőpisztoly), akkor elengedheti a ragasztás, de ha nagyon túlzásba viszed a hőt, az az alaplapnak is árthat. Ezt csak egyszer kell eljátszani, míg elsőre fel nem szeded a lapot, onnantól a felületeken ott maradt ragasztót már könnyebb lekapargatni, feloldani.

    (#104368) HSM: egy Asus GL702ZC volt, amivel ráfaragtam. Annyira hangos a hűtése már alapjáraton is, hogy már akkor nagyon zavaró, pedig én nem vagyok kényes a hangosságra. Amikor meg igazán terhelve van, annyira hangos, hogy konkrétan megmaradni nem lehet mellette, olyan turbinahangja van, hogy szerverek elbújhatnak mellette, az albérletben majdnem felkeltettem a népeket. Persze ért is valamit a hűtés, nagyon parádésan hűvösen tartotta, de a zajban nem lehetett meglenni, még fülessel sem. Ráadásul szoftveresen a ventit nem lehetett szabályozni rajta, UEFI-ben sem volt ilyen opció, se fan settings, se fan curve. Kár érte, mert ha a hűtése nem lett volna ilyen hangos, amúgy nem rossz ki gépecske. De még nem is ez, a gamer notis topikban erre még megnyugtattak, hogy a többi hasonló lapos sem sokkal halkabb, nehogy azt higgyem. Faxa.

Új hozzászólás Aktív témák