Új hozzászólás Aktív témák

  • cadeyrn

    aktív tag

    X250, második felvonás: Linux Mint 17.3 egy szó nélkül ment fel, minden működik úgy, ahogy illene, kivéve az ujjlenyomat-olvasót, de azért, mert még nem babráltam vele.
    Veszettül gyors mind a wifi, mind a gép (pedig az X200-ban is egy 7260-as kártya van). A panel 00HM111 -re lett cserélve innen, átszámítva ~24000 Ft, ami egy fullhd ips panelért nagyon nem rossz ár. Nagyon világít, nagyon szép a képe, 12"on az 1920x1080 elég impresszív. (Font DPI állítható XFCE-ben és teljesen korrektül igazodik hozzá minden)

    Összkép: bár a minősége inkább idézi a kora 2000res évek consumer gépeit, semmit egy T42-t - mondjuk az X sosem volt _annyira_ strapabíró, mint egy régi T - gyors, erős, jó a panel, könnyű, és a csendes (!), végre. (Ezért vártam ennyit, hogy végre jöjjön valami, ami a T400 szériá némaságát le tudja váltani.)

    Érdekesség: néhány darab 3 m.2 porttal jött ki, ebből az egyik a beépített akksi alatt lakhat, de csak 1oldalas dolgot lehet odatenni. Az enyém nem ilyen.

    Ja, a tesztekkel ellentétben megeszik 9.5mm-es vinyót, szóval az elméleti maximum 2TB vinyóban, 4TB SSD-ben a hdd helyre, és gond nélkül lehet átköltöztetni X200/X201ből. m.2-ből 2242 (néha 2240-nek írják) méret kell bele, nekem ilyen lett.

    Egyelőre azt mondom, megéri, de majd visszatérek rá 4 év nyúzás után :))

Új hozzászólás Aktív témák