Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz kmisi99 #82159 üzenetére

    + (#82161) Chaser + (#82162) Francia91 :

    Most értem el oda hogy érdemben válaszoljak, mert meg van a T420 és éppen telepítem.

    Tudtok segíteni? Tudom jókor kérdezem, de én is csak karácsonykor érek rá húgomnak gépet telepíteni. Szóval, gondjaim is akadtak nem kicsit.
    Angol win 7 prof volt rajta, volt egy kb. 9,5GB-os recovery partíció is. Ledúrtam egy win 7 telepítővel, felraktam a 64 bites magyar professionalt. Erre, a nyomorult win 7 update nem működik. Márpedig a linkelt csomagban lévő ThinkVantage System Update 5.00.exe hibát dob, hogy nem az én rendszeremhez való! :F :F Na mondom leszedem aztán felrakom azt ami a lenovo support oldalon van. Meg is tettem, ennek meg kell a .NET 4.0. Oké, leszedem, raknám fel, nem csinál semmit. Gyakorlatilag ami bármiféle frissítéshez kapcsolódik, vagy ha frissítést ellenőriz egy windows összetevő település előtt, akkor megáll az egész, nem halad sehova. Mással sem nem csak a .NET-el. Drivereket manuálisan tudtam telepíteni de maradt egy pár felkiáltójeles, ezért akartam a thinkvantage-et bevetni, és ekkor láttam meg hogy nem működik a windows saját update-je. Ilyenkor mi van?

    Van itthon másik két laptop, egyiken win 7 x64 ultimate, másikon win 7 x86 prof. Egyiken sem megy az update , pedig ezek jól működő gépek csak az update manuálisra van átállítva automatáról. Most akkor lehaltak a microsoft szerverei? Vagy így akarják a win 7-et ellehetetleníteni szándékosan? Mát nagyon unom hogy ezzel az egy géppel vacakolok tegnap este óta és sehova nem jutok. Még a windowsupdatediagnostic-ot és a microsoft fixit-et kipróbálom, ha az sem segít, felrakok egy win 8.1-et mert most már nagyon elegem van ebből! :W

    Akinek ötlete, javaslata van, kérek segítsen! Hozzákezdtem úgy hogy jaj de jó lesz, felrakom a rendszert, wi-fi driver, van net, thinkvantage és mindent megcsinál, e helyett itt tartok idegileg készen. :O

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák