Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Sziasztok. Kinéztem most egy T500-ast. Érdekelne hogy szerintetek megér-e ez a gép 58e ft-ot?

    Intel Core 2 Duo P8600 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo)
    RAM:3 GB max. 8GB
    VGA:ATI Mobility Radeon HD 3650 - 256 MB, Core: 600 MHz, Memory: 700 MHz, GDDR3, Hybrid Graphics (GMA 4500MHD), 6.14.10.6822/XP
    Display:15.4 inch 16:10, 1680x1050 pixel, WSXGA TFT, Samsung LTN154P3-L02 Panel, glossy: no
    HDD:320 GB - 5400 rpm, 160 GB 5400 rpm HTS542516K9S
    Connections:1 PC-Card, 1 Express Card 54mm, 3 USB 2.0, 1 Firewire, 1 VGA, 1 DisplayPort, 56k Modem, 1 Kensington Lock, 1 Docking Station Port, Audio Connections: Headphones, microphone, Card Reader: 7in1,
    NetworkingIntel(R) 82567LM Gigabit Network Connection (10/100/1000MBit), Intel Wireless WiFi Link 5300 (a b :g n ), 2.1 Bluetooth

    Azt irja az elado, hogy teljesen új, sérulés mentes állapotban van. Természetesen személyesen mennék érte. Hallottam hogy ennél a modellnél néha van olyan hogy a bill hangos. Melyik gombok? Volt nekem régen egy még IBM thinkpadom és annál nagyon tetszett ez a fajta bill. Nagyon kényelmesnek találom. Amire igazábol használnám a gépet inkább csak netezés, meg youtube nézés ha lehet akor 720p-ben. Meg sok olyan oldalt szoktam nézni ahol van flash rendesen. Szoval ezek igy mennyire izzasztják a gépet? Mert persze szeretem ha csendben muzsikál a gép, szinte ne is halljam ha mod van rá. Igazábol nem tudom ma már mennyit tudnak ezek a C2D cpu-k mert itthon a legkisebb gépben is már i3 van. Alapbol win7 lenne rajta talán még egy xp egy kis particion meg ugy a linuxokkal szeretek bohockodni. Van egy Thinkpad Edge 15-öm. Na de azon a bill az valami katasztrofa!!! Azt csak autodiagnosztikára használom. Na meg ott ugye a felbontás sem valami tul jo. Az i3-as amugy. Nincs ugy kulönösebb gond vele amugy csak mondom a bill valami katasztrofa. Ezeret szeretnek inkabb egy regi billes gépet. T400-420 -ig is nézelödtem de az meg már más árkategoria ugye. Szoval inkabb ez a max 60e a cél. Köszönöm a segitségeteket elöre is. :) (UI: bocsi ha valahol lemardt "K" betu, de kicsit kontakt hibás. )

    [ Szerkesztve ]

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák