Keresés

Aktív témák

  • vili13

    őstag

    válasz bwoay #3053 üzenetére

    ''Hány olyan ember volt/van, aki a Nokia telefonjára konvertálgat(ott) videokat, hogy a csodás 128x160-as, színvisszaadás terén erősen retardált kijelzőn nézze.''

    Én pl. 1db South Park epizódot konvertáltam pusztán kísérletképpen Nokia telefonom 208x208-as kijelzőjére, de azt is rögtön letöröltem, nem sok értelmét látva a dolognak. Persze sok hülyét elsőre biztos be lehet kábítani ilyenekkel, de igazán lehetne valami kifutása a dolognak, talán a leghülyébbek is belátják előbb-utóbb, hogy nem ilyesmin múlik egy készülék használhatósága. De talán az emberek még annál is sokkal hülyébbek, amilyennek a nagy átlagot gondolom... :F

    ''Ezzel szemben az OLED tök ugyanaz mint az LCD, csak drágább és többet fogyaszt, meg napon alig látni.''

    Igaz, bár a színes LCD sem szokot a napon remekelni, és annál azért valószínűleg az OLED sem drágább. Na meg viszonylag új és fejlődő technológia, biztos lesz még sokkal olcsóbb és jobb is, csak ne nekünk kelljen a kezdeti próbálkozások levét inni! :)

Aktív témák