Keresés

Aktív témák

  • sphad

    csendes tag

    válasz Rea #170 üzenetére

    ha nézegetni akarod U2
    ha tovább hallgatni G3
    [kép]

    [Szerkesztve]

  • mustang

    csendes tag

    válasz Rea #170 üzenetére

    Hali!

    Nekem G3asom van és abszolút meg vagyok vele elégedve. Mielött megvettem én is törtem az agyam h G3/U2, mert élöben megnéztem és az U2 is tetszett, talán még jobban mint a G3, de végülis ami miatt a G3-t választottam az az özemidö ami sokkal több, és az hogy AAval müködik... Szal én rühellem azt, hogyha lemerül egy lejáccó és épp a vilin v. metrón ülök és egész hazáig a zajt kell hallgatnom, ezért mindig magamnál tartok egy plusz elemet/akksit és így király. Annyi hogyha esetleg visszaolvasod a hsz-kat, h a G3-hoz ha ceruzaakksit hasznalsz annak teljesen le kell merülnie az újratöltéshez (így célszerü), az U2-t meg úgy töltöd mint a mobilodat, szal esetleg minden este rádughatod a töltöre!

    Nekem az is inkább a G3 mellé húzta a szívem, h sztem komolyabb kinézetre (de csak magánvélemyény :) ), szal ha már kiadok érte annyi pénzt akkor ne úgy nézzen ki mint egy alap gagyi pendrive szerü mp3lejátszó, de valóban az U2 nagyon pici, mondom nekem már túlontúl is...!

    Ja és még vmi a G3 külsejéhez! Nekem se tetszett h full fehér, de ahogy megvettem beleraktam egy átlátszó tokba amit adnak hozzá, az kicsit ad neki egy enyhe kékes hatást, szal nem olyan ''vad'' fehér, és jól is néz ki benne a cucc... és ha gondolod felfüzheted az övtartódra is !

    Szal én még mindig a G3 mellett vagyok, de valóban tudásilág a 2 ua.!
    Üdv!:))

    :: TIESTO :: Nr.1 DJ of the WOLRD ::

Aktív témák