Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz sebijani1982 #4890 üzenetére

    Tudom, de ha most nem vitte le, akkor sem fogja. Ez is akciós ár, mert az eredeti ára 30K.
    Eddig soha nem vettem semmit igazi Black Friday áron, mert amire szükségem volt, sosem lett akciózva. A P9 is ilyen volt, vártam az akciót, de nem jött. :W
    Zeon: A pénz közös, és ez lett kiadva, mert délután már anyóka használni szeretné. Ha így döntött, nem szólok bele. Ő se szólt semmit a fényképező 150K-s ára miatt.
    Ha van rá keret, jöhet, ha nincs, akkor meg úgysem jön.
    Azért vannak dolgok amit nem veszek meg.
    A lányom sikeresen összetörte a telefonja kijelzőjét, amiről az üvegfóliát leszedte előtte. Simán megtudnám csináltatni, de nem fogom, így járt. Nem véletlenül cserélgettem az üvegfóliát, de nem birta megvárni az ujjat. Figyelmeztettem, ha törik a kijelző, akkor úgy marad.
    Menjen majd dolgozni és vegyen magának. Többet tőlem telefont nem kap. Nem azért dolgozom, hogy a trehányság miatt szórjam ki a pénzt az ablakon.
    Megint más ha elhasználódik valami, de ez figyelmetlenség volt. Nem várt külső behatás érte a telefont, azaz balesetet szenvedett

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák