Aktív témák

  • kareszm

    tag

    válasz b0bcat #99 üzenetére

    Jelentem nekem most végig bekapcsolt wifivel és gsm hálózattal az esti 85% után 78% az aksi!!! Kezdek irigykedni. Igaz ezt a fogyasztást vegyétek végletnek, mert a mobil ajándék lesz, így nincs aktív google fiók, és semmi új Appot nem tettem fel, valamint nem is nyomkurászom sokat, csak néha ránézek az aksira és átpörgetem a homescreeneket ;] . Így valószínűleg a wifin csak a gyári időjárás widget frissítget. Kijelző automatikus fényerőn van, már kezd beállni vagy csak a szemem szokik hozzá. Viszont azt nem találtam meg, hogy az értesítő felületen az aksi jel mellett %-os érték is legyen gyárilag. Azt hittem ez minden JB-ben van. Tudom hogy biztos van hozzá app, de mint írtam nem teszek fel semmi extra cuccot, majd akié lesz, tesz rá amit akar.

    Mivel nincs mobilnetem a GSM beállításoknál a 2G kapcsolatot pipáltam be, talán ez is érhet valamit.
    Valamint tud ez a készülék egy olyan dolgot amit Fast Bootnak neveznek. Ez kikapcsoláskor kvázi hibernálja a rendszert tényleges leállítás helyett, a leírás szerint valami "mély alvás" vagy mi. Na ezt kikapcsoltam, mert szeretem, ha bekapcsoláskor tiszta a memória, ne maradjon nekem semmi szemét :K . A boot idő így sem jelentősen hosszú.

    Az első indítás viszont tényleg félelmetesen hosszú. Én az üzletben kapcsoltattam be, hogy egyáltalán elindul-e, megspórolva felesleges köröket + kijelző check. Na míg felállt 2 másik vásárlót kiszolgáltak :( , már vissza akartam adni, hogy nézzünk egy másikat :DDD .
    A kártyafüggetlen verzióban nincs T logó és hangja sincs az egész boot folyamatnak.

Aktív témák