Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    Hali!

    Van néhány észrevételem és ötletem.
    Szerintem érdemes lenne a tápot és a vinyót megcserélni, mert akkor könnyebb a táp kábeleit átvezetni és nem lóg bele a procihűtő légáramlatába.
    Azokat a kábeleket be is harisnyázhatod, vagy összekötögeted. Sokat számít hűtésben.

    Jól látom, hogy nem írtad még, hogy milyen hardver lesz benne?
    Bár látom, hogy intel és nv7300. Ennyi elvileg bőven elég, már ha megvan, hogy milyen céllal készül és milyen szoftver hajtja majd.

    A vga hűtés végül is melyik lesz? A passzív, vagy a másik. A passzív szerintem kicsit megszorulhat ha nincs elég légáramlat. Az aktív amit láttam meg elég hangos. A hangosságára mindenképpen figyelj, ez mégis csak egy htpc. Esetleg kipróbálhatsz egy olyan kombót, hogy zalman vnf100. Csak figyelni kell, hogy nehogy rálógjon a chipset hűtődre. akkor mehet rá egy nagyobb venti ~10 cm. Azok elég halkak. Az általa terelt levegő meg mehet a passzív proci hűtőre, mondjuk kicsi ninja. tú in ván. ;)
    De persze ez csak az én elképzelésem. De ez esetben még a tápventi levegőjét is felhasználhatod. A cél a minél kevesebb venti. Persze a cpu húzást akkor elfelejtheted.

    A külsejét meg érdemes lenne polírozni vagy festeni.

    Hirtelen ennyi. Jó kis motyó lesz ez. Hajrá, hajrá... :DD

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák