Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spyduck

    nagyúr

    válasz frizso #4661 üzenetére

    Én most csak azt tudom elmondani ami velem történt. Adott egy lenovo N200. Gyártották mondjuk 2007 októbert 16-án, 2007 október 30-án a nagykerhez került, a nagyker jelezte ezt a márkaszervíznek és így az új gépnek elindult a garanciaórája és így érvényes 2008 október 30-ig de még mindig új a gép. A viszonteladó megveszi és ha eladta a felhasználónak akkor a számlával azt leigazolja a márkaszervíznek és így ha a felhasználó 2008 január 12-én vette meg a gépet akkor a garancia 2009 január 12-ig módosul.
    Nem is akarom tovább bonyolítani mert ez a Lenovo-nál volt így és nem a HP-nál, bár sztem a HP-nál is így működik.
    Tiszta is a dolog csak nehogy az legyen, h a garancia még nincs hitelesíttetve. Azt meg csak számlával tudod. Mikor vetted a gépet pontosan? Csak mert lehet, h ez csak a nagyker által a márkaszervíznek leadott időpont. Mostmár sikerült magamat is összekavarnom:)

    De ha arra voltál kíváncsi, h kell e vmi papír ha garanciális problémád van és már hitelesítve van akkor tényleg nem kell. De nekem gyanús, h nincs hitelesítve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák