Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz BluEyes #10259 üzenetére

    Pl. A Hybrid CrossFire nem szokott működni referencia Catalysttal (moddolttal sem), így nem minden esetben jó a gyártótól leszedni a drivert. Az IDT az Analog Deviceshez hasonlóan ha jól tudom nem is ad ki referenciameghajtót, tehát nincs is lehetőség mást használni, csak a HP által továbbadottat. (Azokat a herélt szutykokat, amik Windows Update-ről jönnek le, meg csak muszájból használja az ember, ha semmi más nincs.)

    [ Szerkesztve ]

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

  • bocsika

    aktív tag

    válasz BluEyes #10259 üzenetére

    Az IDT-st tuti piszkálja. (szobatársamnak dv5-je van és mondtam neki hogy rakja fel ezt a drivert és hátha neki is lesz SRS beállítása, de nem lett. Úgy látszik felismert valami és csak a normál beállítások voltak elérhetők ) A többiről nem tudom. De egy átlag felhasználónak bőven elég ha onnan letölti. Ha valami gond lenne és mi itt nem tudunk neki segíteni akkor a szervizben fogják lehurrogni (ha egyáltalán csinálnak vele valamit) hogy csak a gyári oldalas drivereket használja.
    Ismerősnek javítottam a gépét mivel nem működött a wifije. Volt hozzá neki egy cd telis-tele driverekkel de egyikkel sem akart menni az a fránya wifi. Így feltettem az Everestet és az megmutatta hogy az cd lévő egyik dríverrel sem működhetett volna mivel egy másik gyártó terméke volt a wifikártya. És meg sem néztem tözetesebben azt a cd-t. Kitudja mi lehetett még rajta. :W (emachines volt a gép és broadcom driver volt a cd-n vagy három de intel wifi link volt a laptopban )

Új hozzászólás Aktív témák