Új hozzászólás Aktív témák

  • Mawyx

    senior tag

    Sziasztok!
    Hp minik felől érdeklődnék. Nézegetem a hardver aprót, találtam is:
    [link1]
    [link2]
    Az elsőnál oda van írva, hogy alumínium házas, a másodikhoz meg hogy fekete színű. Kérdés, hogy a fekete is alu házas vagy az alu alu színű és azt csak ezüstben találok? Van-e jelentősége? (Ezüst nem kell, feketét szeretnék, de jó lenne ha strapabíró lenne.)

    Amire kellene:
    Az irodában van egy nagy asztali pc-m, de eléggé vacak, megnyitok 2programot és kifekszik, gondoltam ezen állandó jelleggel meg lenne nyitva nekem a net, hogy ha kell valami használati útmutatót keresnem (meg ha fórumozni akarok ugye :D ), akkor ne kelljen a nagy géppel szenvedni, egy helyes kisképernyős notit beállítanék a sarokba.

    Hordozható legyen, azaz kicsi helyen elférjen, súlyban könnyű legyen,
    csak netre kell, msn,
    utazásnál pár film (felbontás mindegy, amit visznek manapság a gépek, az nekem jó)
    és kell beépített webkamera, hogy ne kelljen külön rácsíptetni,
    wifi, vezeték nélküli hálóra tudjon kapcsolódni.
    Minél több usb, annál jobb, a külső winyóm eleve kér kettőt, egér elfoglal még egyet.

    Alternatíva:
    Asus EEE Pc 4G Na, ez árban a fele a hp-nek, nem tudom a hp megéri-e a dupla árat és ha megéri, akkor melyik mini éri meg, mert többféle van belőle.

    Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Új hozzászólás Aktív témák