Új hozzászólás Aktív témák

  • Gh0sT

    addikt

    Na jöttem ezt a topicot is teleszemetelni. :)

    Következő a probléma:
    1. Eltűntek a PH!-ról a kedvenc témáim.
    2. Nem tudok új topicot hozzáadni a kedvencekhez. Elvileg kapok egy üzenetet, hogy sikerült, de a jobb oldali listában nem jelenik meg semmi.
    3. Egy másik fórumra már be sem tudok jelentkezni, mert állítólag nincsenek engedélyezve a cookiek.

    A következőket csináltam eddig:
    Mivel Operát használok, ezért gondoltam törlöm a PH!-s és a másik oldal cookie-jait. Megtörtént, változás nincs. Természetesen engedélyezve vannak, a böngésző beállításain nem változtattam semmit. Érdekességként jegyezném meg, azokat a témákat, amikhez utoljára szóltam hozzá, minden gond nélkül meg tudom jeleníteni. Letiltottam az XP beépített tűzfalát. Eredmény egyenlő a nullával. Ezután kiiktattam a vírusírtót is. Helyzet változatlan.

    Végül úgy döntöttem, hogy megnézem Explorer alól a két oldalt. Legnagyobb megdöbbenésemre ott is ugyanez a probléma, szóval a böngésző hibáját is kizárnám. Explorernél szintén végigjátszottam a fenti folyamatot. Elfogadok minden sütit, viszont a biztonsági szinten még nem álíltottam semmit. De nehogy már azt kelljen babrálnom! Egyik napról a másikra nem halhat meg valami... :(

    Mit tudok még kipróbálni? Nem telepítettem semmit tegnap óta, nem töröltem ész nélkül egyetlen fájlt sem. Hol lehet a hiba?

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Új hozzászólás Aktív témák