Új hozzászólás Aktív témák

  • tozser53

    csendes tag

    válasz femiki #489 üzenetére

    Néhány észrevétel a ROM-oláshoz. A TWRP felrakása, gondolom a legegyszerűbb dolog. Ekkor kezdőd(n)tek a bajok. Ruszkoje nyelv. Átváltás magyarra. Homály:Teljes törlés először, vagy valamit ne töröljek? Még senki nem tudta, sem Ti, sem az általatok által javasolt emberek úgy leírni, hogy az menjen lépésről-lépésre. Most, hogy "végeztem", én sem tudnám ezt megtenni.Pedig HomTom Ht16 rom cseréjéről beszélünk, ugye? Talán Sokka bajlódott a "gapps"-al. Én nem találkoztam ilyennel, talán csak azért, mert csak sejtésem van,hogy ez a gugli appjait jelenti. Nekem nem hozott fel a cserekor billentyüzet hibát. De a drweb felhozott négy új, általa talált szisztémes vírust, amelyek: 2 downloderes, 2 spy - s. Ok! Nem foglalkoztam vele, mert az apk kiterjesztésük mellett voltak (vannak) odex, meg kiterjesztés nélküli fájlok is. A fogyasztással és a "Rendszer-Fejlesztői" beállítással továbbra sem bírok. A fogyasztásról: Pihenő helyzetben és telefonáláskor szinte semmit nem fogyaszt, de pl. szám.gépről való fájl áttöltéskor, vagy egy egyszerű online rádió használatakor komoly mínuszba ugrik át, még úgy is, hogy a töltőt rajta hagyom. A képernyőt pedig kikapcsolom, mint az egyik akku-zabálót. A "Fejlesztői" beállítások, mintha rejtve lennének, mert a korábbi ROM-os ketyerómmal a "beállítások" alatt rögtön megtalálta. Most pl. a Myphoneexplorer kliens felrakásakor, amikor kéri a sz.géphez való USB csatlakozást és rábökök az ikonra, akkor pedig előjön ez. Summázva. Talán nem kellett volna hozzákezdenem és talán tizedét sem ismerem annak a tudásnak, mint Ti, de előtte majdnem eljutottam a gép földhöz vágásához, mint valamelyikőtök írta. Majd leírjátok, hogy hülye ember ne kezdjen hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák